Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad pracą, w której liczy się bezpośredni kontakt z klientem i zdolności interpersonalne, nie opuszczaj tej strony internetowej. Znajdziesz na niej bowiem formularz, za pomocą którego możesz zacząć zarabiać wykonując taką pracę. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w pracy agenta kredytowego, ani tytułu magistra rachunkowości. Nie ważne czy wykonujesz inną pracę czy aktualnie jesteś bezrobotny. Stwarzamy dogodne warunki każdemu i dostosowujemy się do każdej sytuacji.

Oferujemy tobie prace agenta kredytowego, który pośredniczy w transakcjach między spółką traider.pl, a swoimi klientami. Pozyskiwanie klientów będzie twoim podstawowym celem. Nie jest to jednak aż tak trudne jak myślisz…Nie musisz wcale otwierać własnego biura. Nie musisz zatrudniać sekretarki. Wystarczy, że posiadasz wielu znajomych lub wykonujesz pracę, w której masz kontakt ze znaczną liczbą osób. Każda osoba, z którą zamienisz choć jedno słowo może zostać twoim klientem. Jeśli zatem pracujesz w sklepie meblowym na pewno rozmawiasz z dziesiątkami osób każdego dnia. Są to osoby stojące przed wizją znacznego wydatku, a ty mógłbyś pomóc im zmniejszyć jego ciężar udzielając im kredytu na zakup nowych mebli do salonu.  Jeśli jesteś fryzjerką, na pewno masz określoną liczbę stałych klientek, z którymi mogłabyś porozmawiać na temat pomocy finansowej, której możesz udzielić. Jak sam widzisz klientów możesz znaleźć wszędzie i to od Ciebie będzie zależało ilu z nich uda Ci się przekonać do naszych usług. Każdy klient to twoja prowizja na Twoje konto, a więc im więcej tym lepiej. Jednak musisz wiedzieć jedno – nie narzucamy tobie ilości transakcji jakich musisz dokonać. Chcemy aby wyróżniała Ciebie samodzielność, dlatego sam dostosujesz swój tryb pracy do trybu życia.

Oferujemy Tobie współprace oraz pomoc w postaci udostępnienia Tobie naszych narzędzi, które każdego dnia służą trzynastu tysiącom naszych mobilnych klientów.  Za ich pośrednictwem nie będziesz potrzebował sekretarki, która będzie zajmowała się formalnościami. Wszystko będzie bowiem odbywało się w twoim komputerze na naszej internetowej platformie traider.pl. Wszystkie transakcje, wymagane dokumenty, sieci sprzedaży, historia oraz panel zarządzania – to narzędzia, które inni doradcy muszą organizować we własnym zakresie – my udostępnimy je tobie za darmo. Warunek jest jeden – musisz stać się naszym agentem i podpisać z nami umowę współpracy. Dodatkowo, jako nasz agent otrzymasz pełne wsparcie w postaci infolinii, za pośrednictwem której uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące pracy. Dostaniesz także własną stronę internetową oraz pakiet ulotek, reklamujących Ciebie, na start.

Jeśli interesuje Ciebie tak atrakcyjna oferta, wypełnij formularz dostępny pod tekstem. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe. Często trwa to jedynie kilka godzin! Dołącz do zespołu traider.pl i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze.

Dla partnerów Biznesowych

Traider.pl powstała w 2011 roku jako kilkuosobowy zespół ludzi, stawiających sobie za cel, pomoc finansową swoim klientom. Wyszukiwanie nowych ofert, tworzenie nowoczesnych kanałów dystrybucji oraz efektywna promocja – to tylko niektóre etapy naszego rozwoju. Rozwoju, który przyniósł sukces już po kilku latach. Zaangażowanie naszych pracowników zostało docenione przez klientów oraz ogólnopolski rynek finansowy. W szybkim czasie staliśmy się liderem w branży firm pozabankowych, zrzeszając największą liczbę agentów mobilnych. Dzisiaj nasza spółka jest jednym z najsilniejszych graczy na tym rynku, który ma pewną i ugruntowaną pozycję. Głównie z tego powodu czujemy, że nastąpił odpowiedni moment na otworzenie się na inne branże. Każdego dnia widzimy nowe potrzeby naszych klientów, dlatego postanowiliśmy dążyć do ich kompleksowej obsługi – nie tylko finansowej.

Jeśli jesteś przedsiębiorcom branży energetycznej, telekomunikacyjnej, budowlanej, samochodowej, a także każdej innej, której usługi i produkty można sprzedawać za pomocą naszych kanałów dystrybucyjnych, napisz do nas. Każdego dnia trafiamy do tysięcy osób, których potrzeby są nieograniczone. Dysponujemy podstawowymi trzema kanałami, są to:

  • Agenci mobilni, a więc 13 tys. rozsianych po całej Polsce, osób, które rozpowszechniają nasze produkty. Każdego dnia nasi agenci mają bezpośredni kontakt z setkami, a nawet tysiącami osób.
  • Call Center – 4 oddziały rozmieszczone w różnych punktach w Polsce. Codziennie nasi doradcy kontaktują się z różnymi osobami, oferując im nasze produkty. Dysponujemy ogromna bazą teleadresową, która zapewnia nam znaczny rynek zbytu naszych usług.
  • Strony internetowe – Traider.pl  jest w posiadaniu ponad 2000 stron o tematyce związanej z pomocą finansową. Tysiące ludzi w całym kraju przeglądają nasze strony w poszukiwaniu pomocy gotówkowej.

Jeśli chciałbyś, aby te narzędzia zostały użyte do rozpowszechniania Twoich produktów lub usług nie bój się o to zapytać. Czekamy na przedsiębiorców takich jak Ty! Możemy skutecznie wypromować Twoją firmę, tak aby dowiedziało się o niej jak najwięcej osób. Każda rozmowa naszego agenta może kończyć się przedstawieniem Twojej oferty lub wręczeniem ulotki. Każda strona może posiadać zakładkę na temat Twoich usług.  Możemy również nie tylko reklamować, ale również sprzedawać twoje produkty. Wszystkie te możliwości są dla nas otwarte, a tylko od Ciebie zależy czy wypełnisz formularz pod tym tekstem i zaczniesz zarabiać jeszcze większe pieniądze.

 

Zapoznaj się z poradnikami